Veel Nederlandse kandidaten Coppa d'Oro (uitslag)

preio gelato

LONGARONE - De Coppa d'Oro, de wedstrijd om het lekkerste kaki-ijs van de wereld, vond plaats tijdens de 55e editie van de ijsbeurs Mostra del Gelato (MIG) in Longarone, Italië. Dinsdagmiddag 2 december werd de winnaar bekendgemaakt. In totaal deden er 96 ijsbereiders uit verschillende landen mee aan deze wedstrijd, die draaide om de smaak kaki. De top-30* vindt u hieronder, in oranje zijn de Nederlandse inzendingen weergegeven. (*Tikfouten onder voorbehoud)

 

Deelnemer

IJssalon

Plaats

1

MAURO CRIVELLARO BOTTEGA DEL GELATO Mirano (VE)
2 TIZIANO TASIN PUNTO GELATO Spresiano (TV)
3 MARCO VAZZOLA EIS CAFE VENEZIA Bierkenfeld (D)
4 DIEGO BUSATO SMILE Mestre (VE)
5 BIANCA MARIN ARCOBALENO Piove di Sacco (PD)
6 TOM MANDEMAKERS CLEVERS IJS BV Grubbenvorst (NL)
7 ANNA MANDRACCIA CASA DEL GELATO Albenga (SV)  
8 MASSIMO BALDAN SOPRA OGNI GUSTO Mira (VE)
8 FRANCESCA BORGHERO IL GELATAIO Vicenza
10 MATTEO ZANETTI ZANETTI Cittadella (PD)
11 MARIA RITA FANTON FANTON MARIA RITA Piazzola sul Brenta (PD)
12 SIMONE FESTINI IL MERCANTE DEL GELATO Piazzola sul Brenta (PD)
13 GIUSEPPE ZERBATO IL GELATAIO Vicenza
14 ROBERTO GALLIGANI CASA DEL GELATO Albenga (SV)
14 MARCO ZANETTE CHOCOLAT Mestre (VE)
16 ENRICO DE GIUSTI VANIGLIA E BONTA’ Padova
17 DOMENICO MERCURI ZURRO Vibo Valentia
18 THEO CLEVERS IJSSALON CLEVERS Grubbenvorst (NL)
19 D.VAN DIJKEN IJSSALON LUIGI IJsselstein (NL)
20 ANDREAS SPADOTTO EIS CHRISTINA Frankfurt am Main (D)
21 ROBERTA LA ROCCA GUSTOSO srl Repubblica Dominicana
21 CESARE MAGANZANI LOGGETTA Mantova
23 ERMANNO MAZZOLI IJSSALON MAZZOLI Amersfoort (NL)
23 FLAVIANO MURARI BIANCANEVE Bardolino (VR)
25 OMAR PIPPOLO PERIN Longarone (BL)
25 CLAUDIO ZANETTE CHOCOLAT Mestre (VE)
25 TINA KOCH KOCH’S EISDIELE Dieskau (D)
28 KATIA BALDAN DOLCE FREDDO Camponogara (VE)
29 JONATHAN SAS NELIS IJSSALON Weesp (NL)
30 REMO RENATO OSCAR BORTOT HELADOS ITALIANOS REMO Caceres (E)
     
  • Klassement tot 30 jaar
  • Naam deelnemer

    IJssalon

    Plaats

    1 TOM MANDEMAKERS CLEVERS IJS BV Grubbenvorst (NL)
    2 MARCO ZANETTE CHOCOLAT Mestre (VE)
    3 ANDREAS SPADOTTO EIS CHRISTINA Frankfurt am Main (D)

    De complete digitale lijst is niet beschikbaar.

    De noteringen van alle Nederlandse kandidaten:

    • 6. Tom Mandemakers, Clevers IJs, Grubbenvorst
    • 18. Theo Clevers, IJssalon Clevers, Grubbenvorst
    • 19. D. van Dijken, IJssalon Luigi, IJsselstein
    • 23. Ermanno Mazzoli, IJssalon Mazzoli, Amersfoort
    • 29. Jonathan Sas, Nelis IJssalon, Weesp
    • 31. L. A. Wallenburg, Luigi's IJssalon, Nieuwegein
    • 32. Annelies Wichink, IJssalon Tiesimo, Zaltbommel
    • 37. Lorenzo Talamini, Gelateria Chiara, Zevenbergen
    • 40. Roel de Jong, Paul's IJs, Almere
    • 50. Hendrik Jan Nyenhuis, IJsspecialiteiten Nyenhuis, Lemele
    • 56. Lorenz de Groot, Lorenzo IJssalon, Utrecht
    • 57. Maria Kaizer, Casa del Gelato, Assen
    • 60. Paul Homan, Paul's IJs, Almere
    • 66. Riccardo Talamini, IJssalon Talamini, Enschede
    • 71. Angelo Talamini, IJssalon Talamini, Enschede
    • 78. Henk Spiessens, Chocola Belga, Nijmegen
    • 82. Stella Satta, Gelateria Lucia, Utrecht
    • 91. Joep Minten, Lo Solé, Sevenum
    • 92. Roberto Coletti, Roberto Gelato, Utrecht
    • 96. Arjan Nyenhuis, Fresch en more, Lemele