Team Vakblad IJs!

Vakblad IJs! wordt gerealiseerd in Den Haag, door Vakbladen.com BV. Naast Vakblad IJs! geven wij ook EVMI, Bakkers in bedrijf, Vismagazine, Vlees+, Pompshop en More than Drinks! uit.

Redactieadres
Enthovenplein 1 (5e verdieping)
2521 DA  Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

Stuur uw nieuws naar info@vakbladijs.nl

Redactiecoördinator
Angelique Bosman 
E: a.bosman@vakbladen.com
T: +31 (0) 88 22 666 45
M: +31 (0) 06 82 39 69 65

Webredacteur
Marieke Pols 
e-mail: m.pols@vakbladen.com 
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning 
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
T: +31 (0)88 22 666 55
M: +31 (0)6 22 01 11 28

Sales

Gjelt Douma 
E: g.douma@vakbladen.com
M: +31(0) 6 46 75 14 67

Lot Vermeer
T: +31 (0)88 22 666 20 
E: l.vermeer@archermedia.nl

Alle Posma
T: +31 (0)88 2266 687
E: a.postma@archermedia.nl

Traffic
T: 088 22 666 90
E: traffic@archermedia.nl

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 58

Uitgever
Jeroen Cnossen

KvK: 17169985
Btw: NL814059740B01

Vakblad IJs! – editie 46
Bestel nu een gratis proefnummer

Bent u nog niet bekend met Vakblad IJs!
Vraag dan hier uw proefabonnement aan en ontvang een gratis proefnummer.

Aanvragen
Schrijf u in voor de nieuwsbrief

Ontvang de gratis maandelijkse digitale nieuwsbrief van Vakblad IJs! blijf op de hoogte van vakinformatie, nieuws en ontwikkelingen.

Inschrijven
Agenda

Cursus allergenen management

25 juni 2019 - 25 juni 2019

Lees meer

Annapoorna ANUFOOD India

29 augustus 2019 - 31 augustus 2019

Lees meer

Horeca beurs Noord-Brabant

9 september 2019 - 10 oktober 2019

Lees meer