Modulair uitbreidbare ijssalon op IJsVak-Beurs
UDEN ‒ Bezoekers van de IJsVak-Beurs kunnen een volledig uit kant-en-klare modules opgebouwde ijssalon ervaren. Tijdens de beurs, 2 en 3 februari 2016 in Uden, brengen de bedrijven Redie Interieurs, Bakeplus, Carpigiani Ambachtelijk Benelux en Ice Concepts Benelux in beeld wat er met hun modulair opgebouwde ijssalon mogelijk is.
De bedrijven bieden samen een complete oplossing voor ijssalonhouders die uitbreiding van hun assortiment overwegen. Wil hij bijvoorbeeld ook chocolade en bonbons verkopen? Dat kan razendsnel en tegen een gunstige prijs worden geregeld met de aanschaf van een module.
- Alle benodigde kennis is aanwezig
De bedrijven hebben ruime ervaring met het inrichten van ijssalons en ondersteunen de ijssalonhouders met uitleg over wettelijke eisen, organisatorische consequenties en te verwachten kosten en opbrengsten van de door hun gekozen module.
De modules zijn bedoeld om de belangrijke stap naar uitbreiding van het assortiment gemakkelijker te maken. De bedenkers zijn uitgegaan van een ijssalon die al ambachtelijk schepijs verkoopt en daarnaast nog meer wil verkopen, maar op de beurs laten ze zien dat ook een lege ruimte razendsnel kan worden omgetoverd in een gloednieuwe ijssalon met alles erop en eraan.
- Zo heeft deze ijssalon:
Publiekstrekker
De ijssalon op de beurs is gebouwd door Redie Interieurs uit Oirschot en dient als publiekstrekker waar beursbezoekers met de bedenkers kunnen sparren over de mogelijkheden voor uitbreiding van bestaande ijssalons of het opzetten van volledig nieuwe ijssalons.
- In en rond de ijssalon zijn de volgende innovaties te bezichtigen:
Specialisten
Voor meer informatie over de onderwerpen verwijst de organisatie door naar de specialisten die rondom deze ijssalon gepresenteerd staan; Ice Concepts Benelux, PreGel, Dawn, Fabbri, Bakeplus, Carpigiani Ambachtelijk Benelux met Mr. Art, Redie Interieurs, en AromItalia. Bezoekers kunnen bij deze specialisten terecht voor informatie over hun specifieke kennisbijdrage in dit gezamenlijk gepresenteerde project. De bedrijven allemaal hun laatste innovaties en smaken die de afgelopen Sigep in Rimini zijn geïntroduceerd.
Altijd op de hoogte blijven?
Meer over
Lees ook
Mkb-ondernemers kunnen vanaf 21 maart TEK aanvragen
Op 21 maart vanaf 9:00 uur opent de regeling Tegemoetkoming Energiekosten energie-intensief mkb (TEK). Tot en met 2 oktober kunnen mkb-ondernemers deze subsidie aanvragen.
Introductie Cash-it zelfscan kassa op Bakkersvak
Marti Orbak Software en Evers Kassasystemen introduceren op Bakkersvak de Cash-it zelfscan kassa voor de bakkerij. Bij deze betaalzuil kunnen klanten snel en gemakkelijk zelf producten afrekenen.
Trends over de tong op Sigep 2023
Overvolle gangpaden, goedgevulde vitrines en ijsmachines die op volle toeren draaien. Op Sigep 2023 in Rimini waren ijsbereiders, bakkers en patissiers weer massaal op zoek naar (zoete) inspiratie. Gezond leven blijft de aanjager voor veel trends. Automatisering maakt een opmars. Het combineren van drie texturen wordt dé ijstrend voor 2023.