Team vakblad IJs!

Vakblad IJs! wordt gerealiseerd in Den Haag, door Vakbladen.com BV. Naast Vakblad IJs! geven wij ook EVMI, Bakkers in bedrijf, Vismagazine en Vlees+ uit.

Redactieadres
Rijswijkseweg 60 (13e etage)
2516 EH Den Haag

Postadres
Postbus 19949
2500 CX Den Haag

e-mail: info@vakbladijs.nl

Redactiecoördinator
Angelique Bosman
e-mail: a.bosman@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 45

Webredacteur
Marieke Pols
e-mail: m.pols@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 22 666 64

Hoofdredacteur Food
Michelle de Koning
e-mail: m.dekoning@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 37

Sales

Accountmanager
Gjelt Douma
e-mail: g.douma@vakbladen.com
Tel. +31(0) 88 22 666 72
m. +31(0) 6 467 514 67

Accountmanager
Bart Veenstra
e-mail: b.veenstra@vakbladen.com
Tel. +31 (0) 88 22 666 71
Mob.: +31 (0) 6 317 688 28

Accountmanager binnendienst
Jamila Agoudi
e-mail: j.agoudi@archermedia.nl
Tel: +31 (0) 88 22 666 87

Marketing

e-mail: marketing@vakbladen.com
Tel: +31 (0) 88 64 406 58

Uitgever
Roeland Dobbelaer

KvK: 17169985
Btw: NL814059740B01